Чи знаєш ?
Я и Кубок Анри де Лоне
alla_d777
Чи знаєш ти себе насправді?
Чи здатен ти "перемогти"себе?
Чи владен ти над цілим світом?
І так,щоб це все ж донести...
Хоча б для себе...

На ці питання дуже важко
щось відповісти...
Лиш порожнеча,глибина,
той вир,той ада круг, як в Аліг'єрі...
Де зібрано усе – "сміття" й "дорогоцінне","світле" і "лихе" –
це за Хайямом...

І залишається одне –
лиш вірити,
надіятись,
любити
СЕБЕ!

Міні-есе
Я и Кубок Анри де Лоне
alla_d777
"Високі матерії" стали банальними...Нестримний потяг до нового – повторенням пройденного...Мрія – реальністю і навпаки...А відчуття щастя і "польоту над світом" – короткочасною ейфорією, в яку й потім ніяк не можеш повірити ("не може бути" – лишається з тобою назавжди). Година, день, рік – дають мало, або й взагалі їх можна назвати бездієвими...Тоді, як хвилина, складена з секунд, може створити справжню колізію, відчуття життя.

Такий органічний ленд-арт від Джеррі Баррі (Gerry Barry) | Мистецтво | DePoint — місце вашої творчос
Я и Кубок Анри де Лоне
alla_d777
http://depoint.org/modernart/42150

Швидкість
Я и Кубок Анри де Лоне
alla_d777
Спокій – швидкість думок і відчуттів. Дія – швидкість подій розмов і звершень.Робота – швидкість діяльності. Навчання – швидкість станів"садок-школа-вуз». Життя – швидкість років-місяців-днів-годин-хвилин-секунд. Швидкість – це ми!

Кожний...
Я и Кубок Анри де Лоне
alla_d777
  Кожний...Кожна...Кожен... Щодня... У боротьбі переможен дикого танцю життя! Вгору любов'ю піднесен, падаєш у небуття. Мав би бути певен, що це-початок шляху навмання. Проте... Не підводишся з зерен Не проростаєш,бо знаєш напевне- це непочаток,а початок кінця!

Життя
Я и Кубок Анри де Лоне
alla_d777
Життя – це казка, дійсність, мрія. Життя не скорюється, йде без каяття. Життя – це сон з відрізком "вічність". Життя – любов і зрада, кара й милість, воно вчить всіх і забирає в небуття!

Формула счастья
Я и Кубок Анри де Лоне
alla_d777
Моя формула счастья = немного раннего утра + конца апреля + полуденного солнца сентября + слегка полуулыбки + яркой радуги после грозы + морозного заката с инеем в деревьях + луны,что одиноко светит в иссиня-черном небе + букета васильков + звучания трамвая в центре города + смеха детворы + целостной души + биенья сердца мамы где-то близко + и ощущенья ...

Міні-есе
Я и Кубок Анри де Лоне
alla_d777
Ми знаємо багато,не знаємо більшого...Ми новатори, але прогрес ще не наступив...Ми можемо те чого ще не знаємо... Я не люблю вислову: "Я не зможу", – але зним живу. Хто я? Хочу більшого – отримую крихти...Ними нехтую – а вони "діаманти", найдорожчі з усіх.

Погляд
Я и Кубок Анри де Лоне
alla_d777
ПоглядПогляд...Очі...Ця мить, цей вир...в якому двоє. Навіть без знайомства-диво, подарунок долі, несподіванка...Він вирішує все...все розповідає..."розкрита
книга чужої душі"...миттєве перевтілення...ми два в одному...і...знову "дві особистості". І бувають моменти, коли знайомство зайве. Погляди цінніші – це
знайомство душ!

Грань
Я и Кубок Анри де Лоне
alla_d777
Я прокладаю тонку грань між собою...і тобою...людьми...і світом... Там я інша... Не створюю стосунків...Живу химерними снами, неповторною природою (без людей,без галасу), немиттєвим...вічним і незмінним, незкінченними хмарами у синій безодні, незгасимими зірками ночі, таємничою луною і яскравим сонцем...Там не має почуттів, мегаполісів і набридлої роботи...Там спокій і любов, краса і мир, мрії і сподівання, моє серце і розум...Там, якого немає, та яке є у мені!

?

Log in